niezly wystep koles. troszku histeryczny. przezywasz dramat?
prosze bardzo. nawet rozumie . ale kwil po cichutku. niestety bedzie roslo bo jakims amerykanskim oszolomom z bankowosci sie jednak spodobalo. jak mogli sie z toba nie konsultowac?
podaj adres , pomoge w kontakcie .
trzym sie cieplo . grupa fanow