Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,30 zł , zmiana od tamtej pory: -54,69%

Re: Już nie sprzedajecie w dół ? Dlaczego ?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-08-04 o godz. 12:14 ~Zakar napisał(a):
> Sprawdź od kiedy piszę zaczynałem kupować po pierwszym spadku o kilkanaście % bo spółka jest tania jak barszcz. Grozili mi tutaj że nie zatrzyma się nawet na 5zl że oni będą kupować odemnie po 2 zeta. Dlatego grzecznie się przypominam o te 10zl bo choć to minimum co obiecywali mogli by dotrzymać słowa, kupił bym jeszcze coś.

Pod jakim względem jest tania bo biorąc pod uwagę ostatnie wyniki to jest droga jak diabli.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GEOTRANS 0,00% 5,12 2025-12-01 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.