To ze kupił ponizej 4 zł. i sprzedał po 6.09 to po czasie to duzo takie głupoty pisze,nic nie zarobił bo nie miał akcji i znowu mu kurs ucieknie w góre i znowu potem bedzie głupoty pisał.Zobaczcie co pisal przy kursie 4.54 zł.Wysmiewał sie.Nie kupił akcji bo do tego trzeba miec jaja a nie wypisywac potem głupoty wyssane z palca
https://www.bankier.pl/forum/temat_re-ale-was-poubierali-matko-z-corka,28242879.html