"większość drobnych po uszy zapakowana w akcje" o tototooo....
tajemnica wątka rozwiązana, grubasem raczej nie jesteś, więc zakładasz z dup... tematy o spadkach, żeby dokupić taniej. inaczej byś tu nie siedział i wątków o spadkach nie zakładał, boś pewnie nie altruista, żeby innym dobrze zrobić i ostrzec przed niedobrą spółką.....
wypad więc i nie zawracaj gitary