Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,20 zł , zmiana od tamtej pory: 111,00%

Re: Jutro wyniki?

Zgłoś do moderatora
to uzupełnię, że po dniu bilansowym nastąpiły:
- konwersja 0.95mln zobowiązań na akcje
- 4.5 mln zl zobowiązań z serii obligacji serii G zmieniło się z krótkoterminowych na długoterminowe (powyżej 12 miesięcy)
- konwersja 2.7 mln zł różnych serii na serię Z czyli też zeszło z krótko na długoterminowe
- wykup kilku serii na kwotę 2.5 mln

Jeśli uda się ściągnąć należności, szczególnie INNE, które oby nie stały się SĄDOWE to jest światełko w tunelu, chociaż nadal potrzeba dobrej woli ze strony obligatariuszy w mojej ocenie. Jeśli udałoby się dodatkowo uplasować coś extra to spółka będzie uratowana.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FABRYKAKD 3,43% 0,42 2020-08-04 10:13:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.