Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,58 zł , zmiana od tamtej pory: 30,22%

Re: Jutro wracamy

Zgłoś do moderatora
Trochę poczekamy
Nawiązując do komunikatu z dnia 20 maja 2020 r., Kenbourne sprzedał około 13,472,960 akcji zwykłych spółki Play („Akcje”) oraz Tollerton sprzedał około 11,527,040 Akcji. Oferta obejmie więc łącznie nie więcej niż 25.000.000 Akcji, stanowiących nie więcej niż około 9.83% kapitału zakładowego Spółki i nie więcej niż 9.83% praw głosu w Spółce i zmniejszy procent posiadanych przez Kenbourne akcji w Spółce do 20.1% oraz procent posiadanych przez Tollerton akcji w Spółce do 20.1%.
Uplasowanie Akcji wśród inwestorów nastąpiło w wyniku procesu przyspieszonej budowy księgi popytu, w trakcie którego ustalono cenę za jedną Akcję w wysokości 28 PLN.
Od zeszłego tygodnia mam K 28,50 i nic, mocno się trzyma. Chyba w środę skończą sprzedaż

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLAY -0,36% 38,52 2020-12-18 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.