Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,05 zł , zmiana od tamtej pory: -52,28%

Re: jutro winda

Zgłoś do moderatora
na dodatek kupili piTERN za psie pieniądze...

Myślę, że w 2020 te 10 mln PLN zysku netto jest całkiem prawdopodobne. Zresztą, tak prognozowałem. Przy tak dynamicznym rozwoju biznesu, kluczową sprawą będzie pozyskanie sensownego finansowania. Ale stopy procentowe spadną, pieniądz będzie tańszy.

Zapowiada się super rok dla TSG.

Opoki już nie ma na pokładzie. Gdyby była, zasypałaby papier poniżej 4 zeta...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TESGAS 1,26% 2,41 2025-09-22 16:38:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.