Nie wiem dlaczego nie dodało mojego komentarza. Napisałem, że może czasami jestem zbyt dużym optymistą i wiem, że niejednokrotnie robią nas w balona, ale wiem też, że próbują, kombinują i nie olewają tematu, a to dużo. Małymi kroczkami do dużego celu.