No i po 0,15 już nie sprzedacie, teraz zaspane leszcze się obudzą i zaczna pozbywać sie. Zobaczcie na 0.12 nawet 100 000 akcji niema, to chyba daje do myślenia. Na 0,11 120 000 trzeba byc ślepym żeby tego nie widziec, popyt wycofany, w każdej chwili może spaść o kilka groszy. Jak chętnych brak to nic dziwnego że to spada ciągle i tak szybko.
Co bedzie jak nagle zaczną sypać, lepiej to przemilczeć.