Dnia 2017-02-23 o godz. 21:41 ~wolf napisał(a):
> Wielce prawdopodobne ze info po zakończeniu sesji a otwarcie w poniedzialek z luka,,dakie gadanie ze nikt nie zostaje z papierem na weekend:) niech każdy robi jak uważa,,tu w każdym momencie moze byc odcięcie,,
Ja już jestem 12 tygodni ze swoim papierem, zostaję dopóki 2 zł. się tu nie pojawi. Taki mam cel i za mniej nie sprzedam