Dnia 2020-12-29 o godz. 18:14 ~Przemek napisał(a):
> JUTRO PETARDA!!!!
Jak czytam takie teksty, to mam ochotę sprzedać na otwarciu spory pakiet.
To po prostu oznacza, że wielu drobnych kupiło na górce za kieszonkowe i trzęsą portkami o 100 zł straty.
Polecam raczej solidną naukę i siedzenie cicho niż wrzaski spiętego leszcza.
O nadchodzącym wybiciu napisałem kilka dni temu, teraz wybicie jest w trakcie realizacji.
Wrzeszczysz teraz jak dźgnięty szczur bo zobaczyłeś 15% wzrost.
Gdzie byłeś ze swoją PETARDĄ w ostatnim tygodniu?
Wrzeszcz dalej a dostaniesz od rynku takiego strzała, że napełnisz pampersa po brzegi aż ci się wyleje bokami.