Dnia 2016-02-01 o godz. 20:57 ~Edzio napisał(a):
> Gratuluję tym ktorzy posiadaja i zakupili akcje tej spolki pod dywidende. Kurs akcji otworzy sie na tym poziomie co napisalem nic nie zapowiada zjazdu wiec cieszcie siw piniazkami z dywidendy i niexh żałują ci ktorzy nie kupili akcji tej spolki
To jest wpis z serii"ja jestem idiota"