Ja na nic nie mam wpływu tylko żal jak groszówkami kurs zbijają, w dłuższym terminie i tak 100% zarobie bo ta spółka to Perła, ale by się chciało już. Ale niestety to tak nie działa. Tu wszystko jest możliwe, ale do końca roku jak nie będzie krachu to te 100% możliwe do wyciągnięcia, ja w to wierze ale to tylko moja wiara....pozdrawiam...)