Albo Kartosiki będą dobrą alternatywą dla spadającego WIG20. Nie należy nastawiać się na cuda jutro, ale na pewno IPX się jutro wyróżni. Poza tym jest trochę odleszczony, więc jeśli mają być wzrosty, nie będą za bardzo blokowane przez dzieciarnię.
Nie obawiałbym się o zwałę.