Bo założyciele nie chcieli nawet objąć emisji po 4,10 takiej super spółki ? Bo to znaczy ze nawet 4,10 nikt nie jest chętny zapłacić ? Bo się rozmijają z tym co robią a co obiecywali ? Bo nie będzie krypto tylko program lojalnościowy, a oni wlasnie go tak nazywają. Wymieniac dalej ? Wymieniać ze nie odrózniają liczby odwiedzin strony www od liczby sciagnietych aplikacji z google play ? Bo mylą pojęcia ? Bo wygląda ze sa tak zieloni jak trawa w lipcu ? Wymieniać dalej...mogłbym ale już po prostu się nie chce.
I nie tylko mnie zrobili na szaro. Wiele wiele osób zrobili.