ale ktoś oddal a wykres przez to sie nie poprawił , obawiam się że autor wątku może mieć rację , myśąłem że skoro nie chce spadać porośnie ale rosnąc tez nie chce, a lipcowa zwała w usa i tam nastąpi . Sierpien polecam jako miesiąc bez akcji ale to moje zdanie i jak zawsze mogę sie mylić i co po myśli niektórych naganiać na spadki