Jan dziękuję za pozdrowienia ....Ja już mam emeryturę i ten problem mnie nie dotyczy natomiast
martwię się o innych bo przyszłość nie będzie wesoła ...To prawda jestem uparty i poradziłem
sobie już z kilkoma kryzysami i ten przeżyję bo w giełdzie jestem od jej powstania ..
Skłamał bym gdy bym twierdził o wielkich zyskach dziś topnieje to co kiedyś rosło ale życie
toczy się dalej ...A tak naprawdę to poza kryzysem Europejskim nasz minister finansów
uczestniczy w spotkaniach loży B-berg na pewno ma dobre wytyczne....Pozdro...