Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,30 zł , zmiana od tamtej pory: -3,50%

Re: Jutro 20zl 35zł

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-01-10 o godz. 22:30 ~hahaha napisał(a):
> Bedzie przymusowy wykup Free Float po 35pln ;-) dlatego CareUp skupiło tyle akcji z rynku ostatnio żeby nie musieć przepłacać.
> https://www.bankier.pl/wiadomosc/Skarb-Panstwa-przejmie-szpitale-Trwaja-prace-nad-koncepcja-centralizacji-8033936.html

Myślisz, że jak zmienisz nick z magica na hahaha to Xyz będzie miał problem, żeby cię odnaleźć i odebrać to co obiecywałeś trollu?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EMCINSMED 0,00% 13,80 2021-06-11 16:25:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.