Dnia 2016-05-08 o godz. 22:01 ~Antykominiarz napisał(a):
> Ja powyżej 0,11 nic nie podbieram
Po 0,11 też pobiorę o ile się załapię, zacznę od 0,13 brać w razie jak by ruszyło. Po 0,11 może być cięzko wyrwać ale 0,12 może coś wpadnie , zobaczmy. W każdym razie oboje zarobimy w tym roku.