Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,23 zł , zmiana od tamtej pory: -30,69%

Re: Jutro . . .

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-05-09 o godz. 18:29 ~Sfinks napisał(a):
> O pojawił się cichy wielbiciel i fetyszysta brudnych majtek i dziur w skarpetkach ze starości.
> > Kurs jakoś zawsze dziwnie rośnie jak się pojawiają zbieracze fekalii.
> > Czyli idą wzrosty.

Jutro będziesz miał wzrosty ale w swojej latrynie jak się notowania sfinksa otworzą -15% i kurs dalej będzie spadał , obyś tylko zdążył do niej dobiec ,bo jak nie to grochówka wyjdzie ci pod pachami jak włożysz koszulę w pampersa , więc lepiej jej nie wkładaj hahahaha ahahahaha .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SFINKS 1,66% 0,86 2023-12-01 16:48:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.