pv jako model rozwoju unimotu jest poprawny - nierozsądnym jest produkowanie ogniw- jedynie montaż, opieka itd - niech się producenci zabijają marżowo..., kto wie ile takie panele wytrzymaja, a tak odchodzi niepewnosc gwarancyjna... mogliby też swoje stacje przystodowywać poprzez ładowarki i panele na dachach - wiem że to niewielkie ilości prądu ale zawsze ;)