Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,95 zł , zmiana od tamtej pory: -14,43%

Re: Jurku M nie syp !! :(

Zgłoś do moderatora
P.Mazgaja na ten moment interesuje jak największa dywidenda, ruchy na jego akcjach nie są znaczące w ostatnich latach: w 2019 miał 17,05% akcji, a w 2022 ma 16,35%. Jakie sypanie akcjami? jak mamy totalny marazm na wolumenie dziennym, transakcji pakietowych też nie ma. Jest za to zbieranie akcji, ale tylko do poziomu ok. 4,10 przez p.Kolańskiego od znudzonych i wymęczonych akcjonariuszy trendem bocznym. P.Kolański w 2019 miał 4,09%, a w 2022 ma 15,11%. Free Float mamy 17,46% wg. Biznesradar ( nie wszystkie dane są bieżące) reszta akcji u głównych akcjonariuszy oraz instutucji z mniejszym udziałem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VRG -0,59% 3,38 2022-12-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.