Forum Jak grać na giełdzie? +Dodaj wątek
Wciąż dobrze stoją, chociaż we wrześniu było super - ok. 106 zł, teraz raczej stabilnie koło 99 zł, ale wciąż nie najgorzej ;) Myślicie, że będą ciągle rosły?