sytuacje obecnie wyglada tak ze wciarz tutaj rzada kolarze ktorzy kupuja akcje za 38-43 i pozniej sypia na 46-49 i jak sypia to przylaczaja sie spanikowani i wywalaja pozniej wlasnie na 38-43 i tak w kółko....poki co brak grubasa..trzeba poczekac na juz ostateczne info i wtedy moze zacznie sie dziac.....