Dnia 2014-04-30 o godz. 12:43 ~head napisał(a):
> hans się zaciął i dla niego zawsze będzie jeszcze taniej, a
> tak naprawdę pewnie ubrał się w akcje po 0,8x gr.
mniemam że miałeś na myśli (po0,8x zł) ale nie o tym , mniemam że w/g Ciebie 0,8x zł to szczyt szczytów?