A ty sie wczoraj pojawiłeś na GPW - ile to spółek pisało termin publikacji i go jednak nie dotrzymywało ??
Utopiliście kapitał tutaj - słuchaliście się jakiś ooo, aaa, at, kk i innych bajkopisarzy
Jedyne na co możecie teraz liczy to możliwoś ucieczki z tego gniota
Nie liczcie na jakieś roboty, lasery i starki kosmiczne - spółka była tylko do wyciskania od Was kasy
Po ewentualnym odblokowaniu notowań wycena będzie dalej spadac --- firma nie generuje przychodów tylko koszty wiec i te btc które mają a na których jest już strata 33% nic nie da - będą musieli sprzedawa aby mie na bieżącą działanośc
Wszystko idzie ku pieknej upadłosci :)