Brzmisz gościu jak troll grubasa który chce opylić kilkanascie K akcji. Gdyby nie to ze naszczeście Lartiq(trigon) tu nie siedzi - uwazałbym za płatnego naganiacza. "Podstawiajcie koszyki a sypnę", w spółkę wierzę ale takie naganianie mnie brzydzi. Adameczek jakoś dziecinnie brzmiał...ale się go lubiło.