Dnia 2020-11-11 o godz. 20:03 ~Inwestor napisał(a):
> Nikt nie chce ustosunkować się do mojej decyzji.
Bo czekamy na ESPI ze jest nowy gracz z ponad 5% akcji.
A jak kupiles mniej, to klasycznie - "to nie dworzec kolejowy, nie musisz informowac o przyjezdzie ani odjezdzie"