Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,10 zł , zmiana od tamtej pory: -50,45%

Re: Jest układ - kupować Nextbike i LARQ

Zgłoś do moderatora
Troll? Przeczytaj co się dzieje na nextbike.
Wystawiony wniosek o restrukturyzację, zmieniony zarząd.
Sąd przyklepał, co oznacza, że nikomu nie jest w interesie by spółka poszła w upadłość.
Jeśli na dniach pojawi się info, że dogadali się z bankami, to spółka wychodzi na prostą.
Z drugiej strony, jeśli spółka nie dogada się z bankami - upadnie, a banki nie dostaną nawet 10% tego co powinny, więc, jak mówiłem, nikomu nie jest w interesie by spółka upadła.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEXTBIKE -8,33% 5,50 2020-10-28 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.