Wydaje mi się nikt z nich na darmo tutaj nie siedzi po prostu są bardzo zainteresowani akcjami spółki ale chcieli by kupić jak najtaniej temu służy oczernianie spółki te słynne buhhhhha wodospady i oczywiście atak na Matiza i Rtomale reasumując im większy atak tym większe zainteresowanie spółką.A co do poniedziałkowej sesji to myślę że początkowo mogą zjechać na11,5 ale zakończenie będzie w pobliżu -1%+1%