nie musi byc 10zl, wystarczy ze bedzie w okolicach 4-6zł tez bedzie super. spółka jest niedowartościowana, ma zamiar przeprowadzac skup akcji, widocznie jeszcze nie zaczęli, gdyż muszą informować rynek o skupie nawet 10 sztuk i cenie jaka placa za 1 akcję. jak zaczną skup kurs szybko powróci na grubo ponad 3 zł a gdzie sie zatrzyma? któż to wie, obu jak najwyżej.