Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,70 zł , zmiana od tamtej pory: -97,14%

Re: Jest raport kwartalny

Zgłoś do moderatora
Mozliwe, ze pozycja "uslugi obce" obejmuje rowniez wynagrodzenia (dla tych, ktorzy nie sa w spolce zatrudnieni a np. poprzez dzialalnosc jednoosobowa)

Mnie osobiscie martwi sytuacja nowych duzych umow, nad ktorymi pracuja. Brzmi ladnie, ale konkretow nie widac. Niestaty poprzez nawis dlugu nie moga sobie pozwolic na taka sytuacje nawet w srednim okresie.

Dla mnie ten raport i ostatni kwartal byl troche na uporzadkowanie spraw. Mam nadzieje, ze faktycznie duzo sie dzialo, a my po prostu o tym nie wiemy. Ale niedlugo bedzie trzeba ruch w jedna albo w druga zrobic....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
I3D 0,00% 0,02 2018-06-04 11:28:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.