Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,58 zł , zmiana od tamtej pory: 14,63%

Re: jest propozycja zmiany parametrów uchwał

Zgłoś do moderatora
Odbieram nowe projekty jako wyjście do szerszego kompromisu, ktòrym docelowo jak najbardziej powinna być deklaracja notowania pp i pda. To, że wychodzi z tym goodmax można odbierać jak szukanie porozumienia ze strony cfi daje też większe prawdopodobieństwo przegłosowania tego a nie 1:10 projektu.
Zgadzam się też, że najlepiej byłoby zwołać nowe NWZa, bo dla samej emisji dwa tygodnie nie mają znaczenia a od strony przejrzystości będzie z pewnością pozytywny odbiòr przez rynek w tym przez nadzòr i mniejszościowych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EFEKT 0,00% 5,25 2025-09-19 15:26:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.