Ciekawi mnie ile ludzi np z tego brastera byc moze ten sam Karolak tu pisze i wychwala spółke a wy sie dajecie wrobić xd Mi ten Karolak odkad go zobaczylem sie nie podobał taki typowy Janusz co by mógłby kierować co najwyżej jakims sklepem dino na wsi xd