"Zwyczajne Walne Zgromadzenie podjęło uchwały w sprawie odwołania następujących Członków Rady Nadzorczej Spółki: Pana Grzegorza Pielaka oraz Krzysztofa Rudnika.
Ponadto Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki podjęło uchwały w sprawie powołania na Członków Rady Nadzorczej: Panią Kingę Stanisławską oraz Pana Jacka Bartmińskiego. "
Szczerze mowiac wali mnie to. Tylko tym sie zajmowali caly dzien?