Co wy bredzicie ludzie. Jak jest przerwa to się liczą akcje zarejestrowane i głosy jak na przerwanym walnym. Jak tacy janusze giełdy inwestują to nie mogą mieć zysków :( poziom ludzi piszących na forach to jednak dno :( biorą się za inwestycje giełdowe jak rzut monetą...