Dnia 2017-03-14 o godz. 17:26 ~1982 napisał(a):
> Otóż rewelacyjnie. Mam to po 7 groszy. Więc jak będzie nawet po 16 to zwisa mi to. Mam ponad 100 % zarobku. Mogę czekać i kilka lat. Mam czas. Takie drobne ruchy nie robią na mnie najmniejszego wrażenia.
sam siebie oszukujesz
mogłeś opchnąć po 30gr
a teraz odkupić
no... to znaczy w piątek