Wg mnie info nie jest aż tak złe jak większość opisuje. To że MIDAS nie przejmie TFO wg mnie jest zaletą. Widać, żę Midas chciał kupić pakiet akcji za cenę niższą niż aktualna wartość spółki. TFO będzie miało nowego partnera handlowego, co skutkuje wzrostem sprzedaży, czyli na +. Jeżeli Midas słabo stoi finansowo, to nawet dobrze, że tak się stało, bo co to za partner, który ledwo dycha. O mocy TFO będą świadczyły wyniki za I kw. Zobaczymy co będzie, co ze sprzedażą i restrukturyzacją. Wg mnnie cena spadnie do 3,5-4,0 pln, a potem wróci do obecnej. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.