Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,55 zł , zmiana od tamtej pory: -8,40%

Re: Jest i nowe info .....

Zgłoś do moderatora
Jak nie da sie sprzedac coina to mozna nim wypakowac spolke i przerobic w akcje. (dla bardziej wnikliwych warto zobaczyc jak mocno spadl kurs CORE i jakie sa marne obroty i cap tego tworu)
Kazdy wie, ze w normalnym biznesie nie ma inwestycji z gwarancja i opcji bez ryzyka. Takie transakcje smierdza na odleglosc.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCS -0,93% 5,35 2026-02-04 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.