Kolego, nie będę z Tobą wchodził w jałową dyskusję, ponieważ biorąc pod uwagę składnię i ortografię Twojej wypowiedzi myślę że powinieneś czas na granie na giełdzie przeznaczyć na zapoznanie się z odpowiednimi słownikami. W moich oczach jesteś ZDYSKWALIFIKOWANY