Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,30 zł , zmiana od tamtej pory: -14,29%

Re: Jest dobrze

Zgłoś do moderatora
nadszarpnieta reputacja zawsze jest kotwica która ciagnie kurs akcji w dól.Jakis czas temu postawilem teze ze akcje w ciagu 3 lat spadna z poziomu 10 zl do 5 zl.Ktos inny z tego forum stwierdzil ze stanie sie to w ciagu 3 miesiecy i tak wlasciwie sie stalo.Dzis nie odwaze sie do postawienia jakiejkolwiek prognozy dotyczacej przyszlosci bo przyszlosci nie znam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOLAR 4,85% 5,40 2020-01-24 10:42:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.