Dnia 2026-06-25 o godz. 14:05 ~Gruby napisał(a):
> Spółka rozpoczyna od 1 lipca komercjalizację a kurs na minimach. Ktoś wywala akcje i nie patrzy na cenę, to nie może być przypadkowe.
> Współczuję tym co brali od głównych akcje po 30 zł.
Mnie to nie dziwi, przypominam dla niekumatych, że do obrotu jest wprowadzonych 285.715 szt obejmowanych po 7 PLN, więc obecna cena to 150% zysku, także tego...