Dnia 2022-02-03 o godz. 16:50 _wiatrak_ napisał(a):
> Willa z PRLu plus szemrani kolesie z Fast Finance.
> W co wy inwestujecie ????
>
> https://www.google.com/maps/uv?pb=!1s0x471c7b661cec9f8d%3A0x6d4ee9350415e00e!3m1!7e115!4s%2Fmaps%2Fplace%2FOne%2BSolution%2F%4052.5296241%2C19.6763701%2C3a%2C75y%2C36.85h%2C90t%2Fdata%3D*213m4*211e1*213m2*211sBQHd8aNXrFjmuFPpKTKp4g*212e0*214m2*213m1*211s0x471c7b661cec9f8d%3A0x6d4ee9350415e00e%3Fsa%3DX!5sOne%20Solution%20-%20Szukaj%20w%20Google!15sCgIgAQ&imagekey=!1e2!2sBQHd8aNXrFjmuFPpKTKp4g&hl=pl&sa=X&ved=2ahUKEwi2lYjr8OP1AhXrkYsKHRgECwMQpx96BAgqEAg
>>>> to od czego jest KNF Q -wa