Robicie sie pazerni i niemerytoryczni :P zaraz ktoś mi napisze, żebym zamknął japę bo sprzedałem 3/4 ale po pierwsze, moja 1/4 to wciąż nie czapka śliwek, secundo, coraz więcej tu życzeniowego myślenia :) Chętnie zobaczę 60 i za tyle sprzedam czekającym na 80 pozostałą część.