Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,59 zł , zmiana od tamtej pory: 42,40%

Re: Jednym słowem - mobilizacja [deadline w czwartek 13.10.]!

Zgłoś do moderatora
Zwracam uwagę, że "wpadka" na kontrakcie białoruskim zaraportowana za półrocze 2016 r. pożarła skonsolidowane zyski spółki za ostatnie 7,5 roku, a najlepsze jest to, że znaczna część królewskich wynagrodzeń tak Zarządu jak i Rady Nadzorczej w tym okresie pochodziła z premii za wykazywane zyski netto, których jak się okazuję ... nie było!  
Zachęcam forumowiczów do rejestracji wszystkich posiadanych akcji na to walne zgromadzenie i osobiste przybycie lub udzielnie pełnomocnictw Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych.
Jeśli nie przypilnujemy teraz kwestii wynagrodzeń i nadzoru nad spółka, patrząc na to co się tam dzieje, trudno o optymizm jeśli chodzi o perspektywę podzielenie się przez spółkę z inwestorami $ po wygranej sprawie z PERNem czy po zbyciu nieruchomości.
Analiza akcjonariatu pokazuje, że nasze akcje jako inwestorów indywidualnych mogą odegrać rolę na tym NWZ, więc do dzieła - czas na rejestracje jest do jutra!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROCHEM -2,63% 22,20 2025-10-22 13:26:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.