Dnia 2016-05-05 o godz. 13:35 ~mhb napisał(a):
> A jak nie klepną ? :) Lepiej nie sprzedawać marzeń ? :)
Klepną, to pewnie ustalone było wcześniej, nie zawracali by sobie głowy taką uchwałą. Najgorsze jest to że to ciągle spada.
Po dzisiejszej zrzutce nie ma żadnych szans żeby 15 pękło w najbliższej przyszłości, gruby bez powodu nie wywala po 14 tyle akcji,pewnie zepchnie kurs do 10gr.