Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,16 zł , zmiana od tamtej pory: -68,99%

Re: Jedni redukują na stracie a inni uśredniają w dół.

Zgłoś do moderatora
Błedne myślenie. Tłumaczę innym bo tobie nie ma sensu.
Akcjonariusz X posiada akcje warte 10tys. - redukuje pozycje o połowę
Akcjonariusz Z posiada akcje warte 10tys. - dokupuje za 5tys.
Notowania spadają o kolejne 10%
Akcjonariusz X posiada akcje warte 5tys. - redukuje pozycje o połowę
Akcjonariusz Z posiada akcje warte 15tys. - dokupuje za 5tys
Notowania spadają o kolejne 10%
Obydwaj akcjonariusze X oraz Y zerują swoje pozycje, które odkupuje... Akcjonariusz Y, uśredniający w dół oraz jakiś nowy Akcjonariusz A ( za 5tysięcy)
Powtórz od góry, zmień literki.
PS: Te same akcje obrócone w kilka sesji. Łatwo zrobic obrot wspomniany wyżej. Wszyscy powyżej są w stracie.
Warto dodać, ze duze wymiany akcjami nastapiły około
14.02.2024 przy kursie nurkującym z 7 do 6zł
- tzw. łapanie spadających noży

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SUNTECH -3,03% 1,60 2025-10-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.