Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Jeden impuls...

Zgłoś do moderatora
Czy jest coś czym się zajmuje osobnik o nicku Niki, którego tu pełno, sam wstawia swoje tematy, ktokolwiek coś napisze od razu odpowaida, jakby nic innego nie robił tylko wysaidywał tutaj, odezwal sie znowu "znawca" u2, ktory pewnie bedzie mowil tak samo dobrze o spolce, gdy juz jej nie bedzie ale ok, jest konsekewentny choc ma jakiś uraz do tego Niki, ten z kolei od razu odpisuje, probuje nawet być uprzejmy, mój apel trwa nadal : zniknijcie już wreszcie Panowie z tego portalu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BROADGATE 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.