z desperacji dają co jest na rynku.
Nie ma umowy z Tfone, nie ma telefonów. Myphon nie natrzepie do 11 lipca tysięcy Myphonów simple (dla osób chorych- wspomina o nich Rydzyk). Trzeba to z Chin sprowadzić, a przecież Centernet robi wszystko na ostatnią chwilę.
Nie wyobrażam sobie ich oferty bez dualsimów Myphone (skoro wielu rydzykowców już ma inne aktywacje). Myśle, że będzie to Myphone, bo rydzykowi zależy żeby było jak najtaniej.