Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,89 zł , zmiana od tamtej pory: 20,65%

Re: Jakieś wyniki...

Zgłoś do moderatora
Jakby nie było zysk za 3kw 7279 (6690 inne źródła niż raport spółki ?), gdzie takie wyniki kw były tylko historycznie w 20, 13 i 14r tak wysokie, a kurs wtedy doszedł nawet do 9,30 w 16r, zatem przestrzeń na wzrosty jest, wszystko będzie zależeć od wyników szacowanych na IV kw, choćby wypracowali z 50% co za 3kw to będzie dobrze i utrzymanie zysków na w miarę powtarzalnym poziomie, poza tym systematyczne i spore dywidendy od 09r (śred./rok to 6%), ja trzymam i pozdrawiam cierpliwych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTROL -1,67% 5,90 2023-01-30 16:17:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.